Sommer og søndagsåpent hos Favn Servering ☀️
Smakfulle søndager i sommer.
Hos Favn Servering er søndag en dag for å nyte god mat og godt selskap. Bjørk, OHMA og Sjøbaren har søndagsåpent året rundt, og byr på alt fra italienske favoritter og asiatiske smaker til fersk sjømat i unike omgivelser.
I hele juli utvider også Brødrene Berbusmel åpningstidene med søndagsåpent. Her kan du starte dagen med nybakt brød, ferske bakevarer, smakfulle lunsjretter og kaffe av høy kvalitet - perfekt for en tur i byen, på fjellet eller ved sjøen.
Søndagsåpent hos Brødrene Berbusmel fra kl. 12:00-16:00
Start søndagen med nybakte brød, myke kanelsnurrer og kaffe av høy kvalitet. Trø igjennom vår delikatesseburikk og fyll kjøleskapet med håndplukkede oster, spekemat, olivenolje av øverste kvalitet, hjemmelaget syltetøy og andre smakfulle produkter.
Til å ta med hjem, på hytta, ut på båttur, sommermiddag eller bare til å unne deg noe ekstra godt - du finner det du trenger hos oss!
Ta en pause fra matlagingen og nyt sommeren sammen med oss. Vi gleder oss til å ønske deg velkommen!
Hold deg oppdatert - abonner på vårt nyhetsbrev!